Skip to main content

Home

Son Yazılar

 • Scrivener 3: Uzun Yazılar İçin İdeal Bir Uygulama

  Scrivener 3, çeşitli yazı türleri için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Not alma, tez yazımı, roman ve otobiyografi gibi farklı kategorilerdeki yazılar için ideal bir araç olan Scrivener 3, yazarların ve araştırmacıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak geliştirilmiştir.

  Devamını oku…

 • GoodNotes 6: Kağıdın Sınırlarından Dijitalin Sınırsızlığına

  GoodNotes 6, zengin kalem ve kağıt seçenekleriyle, not alma deneyiminizi kişiselleştirir ve dijital dünyada yazı yazmanın geleneksel hissini korur. Dosyalarınızı düzenleme ve organize etme özellikleriyle, bilgilerinizi sadece birkaç dokunuşla yönetebilir, etkin bir şekilde sıralayabilirsiniz.

  Devamını oku…

 • Merhaba Dünya!

  Mobil uygulamalar, sadece birkaç dokunuşla bizi eğitimden sağlığa, iletişimden eğlenceye kadar hayatımızın her alanına dokunan sihirli araçlar. Onlar, gündelik işlerimizi kolaylaştıran, bilgiye erişimimizi genişleten ve dünyayı avuçlarımıza getiren küçük ama güçlü yardımcılarımız.

  Devamını oku…


Hakkımızda

Mobil uygulamalar hakkında çok şey…

Cep telefonlarının işlemci gücü ve hızı her geçen gün artmaya devam ederken sadece mobil uygulamalara odaklanmış bir blogun ihtiyaç olduğunu düşünerek yola çıktık.

Sizin için…